Animator czasu wolnego dla dzieci

Termin: 07.06.2020

Celem szkolenia jest przekazanie kompleksowej wiedzy na temat animacji zabaw dziecięcych Szkolenie pozwoli uczestnikom zdobyć wiedzę o sposobach dobierania zabaw do wieku uczestników oraz przekaże praktyczne wskazówki jak organizować gry, zabawy i atrakcje dla najmłodszych, które posłużą w pracy animacyjnej. Po szkoleniu uczestnik będziesz wiedział jak samodzielnie przygotować
i poprowadzić animację dla dzieci z użyciem popularnych rekwizytów animacyjnych.

Nauczyciele przedszkolni, nauczyciele nauczania początkowego, wychowawcy klas, pedagodzy szkolni, instruktorzy harcerstwa oraz wszyscy, którzy chcą połączyć swoje pasje z pracą zawodową, a przede wszystkim lubią pracować i organizować czas wolny dla dzieci.

1. Animacja i zadania animatora – wprowadzenie teoretyczne
  • Profil osobowościowy animatora
  • Cechy dobrego animatora
  • Zadania i rola animatora