Bezpłatne szkolenie: Zarządzanie projektami w nowoczesnej firmie – Zachodniopomorska Akademia TenStep TWP

Szkolenie

W związku z inauguracją pierwszej edycji Zachodniopomorskiej Akademii TenStepTM TWP, zapraszamy na bezpłatne szkolenie pt.:

„Zachodniopomorska Akademia TenStepTM TWP
– czyli o skutecznym zarządzaniu projektami w nowoczesnej firmie.”

Szkolenie odbędzie w dniu 4 października 2021 r. w godzinach 11:00-14:00 w Wyższej Szkole Humanistycznej TWP ul. Monte Cassino 15.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z metodyką TenStep™ – nowoczesnym standardem zarządzania przedsięwzięciami biznesowymi (projektami).

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą warsztatów w ramach Zachodniopomorskiej Akademii TenStepTM TWP

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, jednak obowiązuje rejestracja. Formularz rejestracyjny dostępny jest po kliknięciu „zapisz się”. Informujemy, że ilość dostępnych miejsc jest ograniczona, a zgłoszenia udziału w szkoleniu przyjmujemy do dnia 30 września 2021 godz. 14:00.

W przypadku wprowadzenia dodatkowych obostrzeń związanych z sytuacją epidemiczną, szkolenie będzie prowadzone w formule online.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Panią Agnieszką Janicką – tel. (91) 44 80 021.

Adresaci

Na szkolenie zapraszamy wszystkie osoby chcące poszerzyć wiedzę w zakresie zarządzania projektami, a w szczególności:

  • osoby, które chcą uzyskać potwierdzenie ich wiedzy w zakresie zarządzania projektami i/lub czynnie uczestniczyć w realizacji projektów;
  • osoby, które planują swój rozwój zawodowy w obszarach współpracujących z realizatorami projektów;
  • kierownicy projektów, przyszli kierownicy projektów, osoby odpowiedzialne za realizację dużych i (lub) nietypowych zadań;
  • osoby nadzorujące wykonawców kluczowych przedsięwzięć w organizacji.

Zajęcia poprowadzi Pan Piotr Filipiuk – menager i ekspert w dziedzinie zarządzania, Partner Zarządzający w TenStep Western Poland. Członek zarządu lubuskiego oddziału Project Management Institute-PMIPC. Prelegent prestiżowych konferencji organizowanych przez Harvard Business Review Polska, Institute for International Research i in. Ekspert Advanced Project Management Academy™. Autor artykułów z zakresu komunikacji w projektach i roli jaką pełni kierownik projektu. Posiada certyfikaty: TenStep Project Manager, Prince 2 Practitioner, Professional Scrum Master, Resource Strategic Change Facilitator.


Tematyka

Cena: Bezpłatne

Czas trwania:

4 października 2021 r., w godzinach 11:00-14:00

Ważne informacje

Więcej informacji: tel. (91) 44 80 021 lub e-mail: szkolenia@twp.szczecin.pl.

Nadzór organizacyjny: Agnieszka Janicka – Dyrektor OKU TWP
Nadzór merytoryczny: Piotr Filipiuk – TSPM, P2P, PSM, Managing Partner TenStep Western Poland