loga

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Szczecinie zaprasza do udziału w projekcie:

„Przedszkole Niepubliczne TWP w Szczecinie ZIARENKO”

W ramach projektu zostanie przyjętych do nowej grupy w przedszkolu „Ziarenko” w Bielicach przy ul. Jana Pawła II 61a – 37 dzieci

banner na fb

Założenia ramowe projektu:

Ogólny zarys:

• Uruchomienie 3 oddziałów przedszkolnych dla 37 dzieci (w wieku od 2,5 lat do 6 lat - pierwszeństwo dzieci młodszych), w tym 4 dzieci niepełnosprawnych.
  • Przedszkole będzie funkcjować w ramach projektu od 1 września 2020 r. do 31 sierpnia 2021 r. Działalność przedszkola w latach późniejszych będzie kontynuowana!
  • Zapewnienie pełnego wyżywienia (5 posiłków) w formie cateringu.
  • Godziny otwarcia Przedszkola 7.00 - 17.00
  • Kadra pedagogiczna liczyć będzie łącznie 6 osób, 3 nauczycieli i 3 nauczycieli wspomagających (po 2 nauczycieli na grupę)
  • Adres: 74-202 Bielice, ul. Jana Pawła II 61a
  • Gwarantowane ubezpieczenie dzieci od NNW.
  • Czesne w wysokości 400 zł

Edukacja:

• Zagwarantowanie w programie zajęć uzupełniających: bieżąca diagnoza osiągnięć dzieci, zajęcia stymulujące rozwój psychoruchowy dzieci, w tym gimnastyka korekcyjna, zajęcia sportowe, rytmika, język angielski, zajęcia z kompetencji społeczno-emocjonalnych, zajęcia z rozwoju kompetencji matematyczno-informatycznych.
  • Zapewnienie dzieciom zajęć specjalistycznych z logopedą i psychologiem.
  • Wyposażenie Przedszkola w nowatorskie pomoce dydaktyczne i materiały wspierające proces dydaktyczny oraz zabawki, instrumenty czy gry.
  • Zakup profesjonalnych urządzeń multimedialnych i informatycznych: m.in.: laptopy do pracy nauczycieli, podłoga interaktywna, pracownia informatyczna dla dzieci, projektory multimedialne, ekrany projekcyjne, monitor interaktywny.
  • Organizowanie wycieczek edukacyjnych dla dzieci.
  • Utworzenie i wyposażenie placu zabaw.

... podsumowując w Bielicach powstanie nowe, nowocześnie i profesjonalnie wyposażone Przedszkole!

Niebawem uruchomimy stronę internetową Przedszkola Ziarenko! - www.ziarenkobielice.edu.pl

Tym czasem zachęcamy do polubienia naszego profilu na FB: >> Fan Page na FB <<

www.twp.szczecin.pl/projekty

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 91 44 80 021

Termin realizacji projektu : 01.03.2020 r. – 31.08.2021 r.

loga

Projekt jest dostępny dla osób z niepełnosprawnością.

8.1 RPO WZ 2014-2020 „Upowszechnienie edukacji przedszkolnej”

Dofinansowanie projektu z UE: 1 270 000 PLN