Joanna Golczyk
Dyrektor Oddziału Regionalnego
agolczyk@twp.szczecin.pl
91 44 80 021

Małgorzata Kaśnicka
Z-ca Dyrektora – Główna Księgowa
mkasnicka@twp.szczecin.pl
91 44 80 021

dr Anna Oleszak
Wiceprezes Zarządu
aoleszak@twp.szczecin.pl
91 44 80 021

Izabela Sawka
p. o. Dyrektora OKU
isawka@twp.szczecin.pl
szkolenia@twp.szczecin.pl
91 44 80 021

Maciej Stachowski
Szkolenia BHP i techniczne
mstachowski@twp.szczecin.pl
szkolenia@twp.szczecin.pl
91 44 80 021

Bartosz Biegus
Marketing / RODO
bbiegus@twp.szczecin.pl
iod@twp.szczecin.pl
91 44 80 021

Marta Drewniok
Kierownik ds. projektów
mdrewniok@twp.szczecin.pl
91 44 80 021

Marlena Flisikowska
Projekty / Szkolenia
mflisikowska@twp.szczecin.pl
91 44 80 021

Monika Krasowska
Projekty / Sekretariat
mkrasowska@twp.szczecin.pl
91 44 80 021

Mirosława Kopka
Księgowość
mkopka@twp.szczecin.pl
91 44 80 021

Krystyna Czarnecka
Księgowość
kczarnecka@wshtwp.szczecin.pl
91 44 80 021

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej
Oddział Regionalny w Szczecinie

ul. Potulicka 16, 70-234 Szczecin.
woj. zachodniopomorskie

NIP: 851-020-75-66

tel.: 91 44 80 021
tel.: 506 806 921
fax: 91 44 89 105
e-mail: twp@twp.szczecin.pl

Biuro czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach: 08:00-16:00

Numer konta bankowego:
16 1240 3930 1111 0000 4228 7629

Formularz kontaktowy

* - pole wymagane