Razem bezpieczniej – “Wakacje z wyobraźnią: edukacja dla bezpieczeństwa nad wodą w województwie zachodniopomorskim”

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Szczecinie zaprasza do udziału w projekcie: “Wakacje z wyobraźnią: edukacja dla bezpieczeństwa nad wodą w województwie zachodniopomorskim”

Projekt finansowany jest przez MSWiA w ramach programu „Razem Bezpieczniej” im. W. Stasiaka na lata 2018-2020.

Termin realizacji: 05.07.2019 – 31.12.2019

• Uczniów i nauczycieli szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych oraz szkół ponadpodstawowych

W programie między innymi:

• Szkolenia edukacyjne dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz ich nauczycieli
  • Festyny edukacyjne promujące bezpieczeństwo nad wodą
  • Konkurs plastyczny “Bezpiecznie nad wodą”
  • Konferencja podsumowująca projekt

Do pobrania:

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!
Więcej informacji pod numerem telefonu: 91 424-32-00, 91 448-00-21 oraz e-mailem: razembezpieczniej@twp.szczecin.pl