Oferta Pracy

Żłobek i Przedszkole Niepubliczne TWP „Wyspa Malucha” w Przecławiu istnieje na rynku od 2011 r. Stawiamy nacisk nie tylko na naukę języków, ale przede wszystkim na zrównoważony rozwój dziecka. Naszym przedszkolakom oferujemy szeroki wybór różnych zajęć dodatkowych i aktywności, które pogłębiają wiedzę i zachęcają najmłodszych do odkrywania świata. Dzieci otoczone są opieką specjalistów: psychologa oraz logopedy. Nasza placówka jest bogato wyposażona w nowoczesne pomoce dydaktyczne. Posiadamy własną kuchnię, salę gimnastyczną oraz plac zabaw.

OPIEKUN W ŻŁOBKU w Żłobku i Przedszkolu Niepublicznym TWP „Wyspa Malucha” w Przecławiu
Więcej informacji

NAUCZYCIEL w Żłobku i Przedszkolu Niepublicznym TWP „Wyspa Malucha” w Przecławiu
Więcej informacji