Kurs doskonalący umiejętności dla kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej

Szkolenie

Kurs dla kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej dający możliwość przedłużenia wpisu na liście kwalifikowanych pracowników ochrony prowadzonym przez Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie. Szkolenie jest obowiązkowe i niezbędne dla osób chcących przedłużyć swoje uprawnienia kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej.

Kurs jest zgodny z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 15 stycznia 2016 r. w sprawie szczegółowej tematyki, formy oraz czasu trwania kursu doskonalącego umiejętności kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej (Dz. U. poz. 103). Prowadzącymi szkolenie są doświadczeni funkcjonariusze Policji, specjaliści ds. pierwszej pomocy przedmedycznej, instruktorzy strzelectwa bojowego.

Adresaci

Kwalifikowani pracownicy ochrony fizycznej chcący przedłużyć wpis na liście kwalifikowanych pracowników ochrony prowadzonym przez Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie.


Tematyka

  • Przedstawienie aktualnego stanu prawnego.
  • Zasady udzielania pomocy przedmedycznej.
  • Wyszkolenie strzeleckie w zakresie.
  • Samoobrona i techniki interwencyjne.
Cena: 750 PLN

Czas trwania:

40 godzin dydaktycznych.

Ważne informacje

Zajęcia odbywają się w budynku Akademii Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie, przy ul. Monte Cassino 15, w nowoczesnych salach dydaktycznych.

Szkolenie realizowane jest zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30 sierpnia 2011 r. w sprawie wymogów, jakie powinni spełniać kierownik do spraw bezpieczeństwa, służby porządkowe i służby informacyjne (Dz. U. z 2017 r. poz. 1347 oraz z 2020 r. poz. 1678)

Dla instytucji oraz firm świadczymy usługę szkolenia w miejscu Państwa działalności – o szczegóły proszę zapytać mailowo lub telefonicznie.

Więcej informacji: tel. (91) 44 80 021 lub e-mail: szkolenia@twp.szczecin.pl.

Powiązane kursy i szkolenia

-