Pierwsza pomoc przedmedyczna

Szkolenie

Celem kursu jest nabycie umiejętności prawidłowego udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Tematyka kursu obejmuję zarówno pomoc osobie dorosłej jak i dziecku w stanie zagrożenia życia oraz innych kryzysowych sytuacjach. Osobą prowadzącą jest dyplomowany ratownik z pedagogicznym przygotowaniem.

Adresaci

Udział w kursie mogą wziąć zarówno osoby, które nie miały dotychczas styczności z niesieniem pierwszej pomocy jak i osoby które mają w tym zakresie pewne doświadczenia.

W specjalnej ofercie dla instytucji oraz firm świadczymy usługę kursu pierwszej pomocy przedmedycznej w miejscu Państwa działalności. To doskonała okazja m.in. dla pracowników żłobków, przedszkoli, szkół, urzędów czy pracowników pozostałych sektorów.


Tematyka

  • Postępowanie w miejscu zdarzenia.
  • Rozpoznanie stanów zagrożenia życia.
  • Prowadzenie resuscytacji krążeniowo-oddechowej (ćwiczenia praktyczne na fantomach).
  • Udzielanie pomocy przy zadławieniach, zranieniach, krwotokach, złamaniach, zwichnięciach, zatruciach, porażeniach prądem elektrycznym.
  • Postępowanie w czasie wypadków komunikacyjnych.
Cena: Do ustalenia indywidualnie

Czas trwania:

3 godziny dydaktyczne.

Ważne informacje

Zajęcia odbywają się w budynku Akademii Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie, przy ul. Monte Cassino 15, w nowoczesnych salach dydaktycznych.

Dla instytucji oraz firm świadczymy usługę kursu pierwszej pomocy przedmedycznej w miejscu Państwa działalności – o szczegóły proszę zapytać mailowo lub telefonicznie.

Więcej informacji: tel. (91) 44 80 021 lub e-mail: szkolenia@twp.szczecin.pl.

 

Powiązane kursy i szkolenia

-