Działanie 7.2 „Klub Aktywnej Integracji Społeczno-Zawodowej w Szczecinie”

Projekt promuje równe szanse i jest dostępny dla osób z niepełnosprawnościami

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Szczecinie oraz Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT zaprasza do udziału w projekcie 7.2 „Wsparcie dla tworzenia podmiotów integracji społecznej oraz podmiotów działających na rzecz aktywizacji społeczno-zawodowej” pod nazwą: „Klub Aktywnej Integracji Społeczno-Zawodowej w Szczecinie”

Udział w projekcie jest bezpłatny!
Okres realizacji: 1.10.2018 r. – 31.12.2019 r.

• osoby z niepełnosprawnościami z terenu województwa zachodniopomorskiego w tym osoby bezrobotne zainteresowane nabyciem lub podniesieniem kwalifikacji zawodowych oraz skorzystaniem z form reintegracji zdrowotnej i społecznej,
  • osoby z otoczenia osób z niepełnosprawnościami z terenu województwa zachodniopomorskiego zainteresowane udziałem w terapii rodzinnej.

W ramach Klubu Aktywnej Integracji Społeczno-Zawodowej w Szczecinie uczestnicy projektu skorzystają z następujących form wsparcia:

• treningi rozwoju interpersonalnego,
  • indywidualna terapia psychologiczna,
  • terapia rodzinna,
  • poradnictwo prawne,
  • terapia uzależnień/socjoterapia,
  • aktywna terapia ruchowa/rehabilitacja/gimnastyka,
  • warsztaty aktywizacji zawodowej,
  • szkolenia zawodowe kończące się egzaminem zewnętrznym,
  • 3-miesięczny staż w przedsiębiorstwie,
  • pośrednictwo pracy.

HARMONOGRAMY DZIAŁAŃ PROJEKTOWYCH REALIZOWANYCH PRZEZ TWP

1. Doradztwo osobiste z elementami terapii uzależnień / socjoterapii – spotkania ustalane indywidualnie
  2. Terapia ruchowa/rehabilitacja – spotkania ustalane indywidualnie w terminie 05.2019 – 07.2019
  3. Szkolenia zawodowe
    Harmonogram szkoleń – gr I
    Harmonogram szkoleń – gr II
    Harmonogram szkoleń – gr III
    Harmonogram szkoleń – gr IV
  4. Staże zawodowe – realizowane indywidualne.Termin zakończenia 31.10.2019

HARMONOGRAMY DZIAŁAŃ PROJEKTOWYCH REALIZOWANYCH PRZEZ INBIT – LINK –

Zapewniamy: zwrot kosztów dojazdu, stypendium szkoleniowe, stypendium stażowe, materiały dydaktyczne.

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA.

Jak się zgłosić na szkolenie?
Należy pobrać poniższe dokumenty rekrutacyjne, wypełnić je, a następnie wysłać (poczta lub skan) lub dostarczyć osobiście do siedziby Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie, ul. Potulicka 16, 70-952 Szczecin. Dokumenty można wypełnić również na miejscu w naszej siedzibie.

Do pobrania:

Zapytania ofertowe:

Kontakt:
e-mail: projekt7286@twp.szczecin.pl

W związku z zakończeniem w dniu 31 grudnia 2019 r. projektu w ramach RPO WZ 2014-2020 Działanie 7.2 pn. „Klub Aktywnej Integracji Społeczno-Zawodowej w Szczecinie” uprzejmie informujemy, że nasz Klub nadal będzie funkcjonował. Aby uzyskać stały dostęp do szerokiej oferty szkoleniowo – aktywizującej serdecznie zapraszamy do biura TWP OR w Szczecinie przy ul. Potulickiej 16 celem złożenia formularza zgłoszeniowego, uprawniającego do korzystania w ramach klubu do bezpłatnych kursów/ szkoleń/ seminariów oraz ofert aktywizujących. Na tej stronie dostępne będą również informacje o bieżących działaniach prowadzonych na rzecz aktywizacji społeczno – zawodowej osób z niepełnosprawnościami.

Do pobrania aktualny formularz zgłoszeniowy:

Uwaga!!!

Szanowni Państwo,
informujemy, iż w związku z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej z dnia 11.03.2020 r. wszystkie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne w okresie od 16.03.2020 r. aż do odwołania zawieszają swoją działalność wychowawczo-dydaktyczną.

W związku z zagrożeniem wynikającym z rozprzestrzeniania się wirusa SARA-CoV-2 w poczuciu odpowiedzialności i wspierania działań instytucji zapewniających bezpieczeństwo, informujemy, iż Towarzystwo Wiedzy Powszechnej w Szczecinie od 16.03.2020 r. aż do odwołania zawiesza wszystkie zajęcia w ramach kursów i szkoleń.

Kontynuowanie działań szkoleniowych nastąpi w późniejszym czasie, w zależności od decyzji podejmowanych w kraju o czym niezwłocznie będziemy informować.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:
e-mail: mflisikowska@twp.szczecin.pl
Towarzystwo Wiedzy Powszechnej OR w Szczecinie