Asertywny styl komunikacji

Szkolenie

Warsztaty mają na celu rozwinięcie świadomości w zakresie asertywności i jej znaczenia w życiu prywatnym i zawodowym. Zajęcia dają praktyczną możliwość poznania technik asertywności i doskonalenia umiejętności korzystania z nich na co dzień. Wspólnie z trenerem dokonają Państwo autoanalizy poziomu swojej asertywności w kontekście różnych obszarów życia. Nauczymy się również rozpoznawania symptomów agresji i uległości oraz poznamy i przećwiczymy metody, które pozwolą Państwu budować pewność siebie i poczucie własnej wartości.

 

 

 

Adresaci

Szkolenie dedykowane jest dla osób, które chciałyby zwiększyć pewność siebie w relacjach z innymi. Dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się odmawiać, przyjmować krytykę i jak asertywnie wyrażać swoje zdanie zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

 


Tematyka

  • Wprowadzenie do tematu asertywności.
  • Rodzaje zachowań i postaw w komunikacji interpersonalnej.
  • Rola pozytywnego myślenia w ćwiczeniu asertywności.
  • Asertywna komunikacja – rodzaje i sposoby komunikowania się.
  • Kiedy i gdzie warto byś asertywnym?.
  • Praktyczne przećwiczenie asertywnej komunikacji.
Cena: 350 PLN

Czas trwania:

Szkolenie trwa 8 godz. dydaktycznych w systemie weekendowym - sobota lub niedziela (9.00-15.00)

Ważne informacje

Zajęcia odbywają się w budynku Wyższej Szkoły Humanistycznej TWP w Szczecinie, przy ul. Monte Cassino 15, w nowoczesnych salach dydaktycznych.

Kurs jest organizowany na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 652).

Dla instytucji oraz firm świadczymy usługę szkolenia w miejscu Państwa działalności – o szczegóły proszę zapytać mailowo lub telefonicznie.

Więcej informacji: tel. (91) 44 80 021 lub e-mail: szkolenia@twp.szczecin.pl.